3D Tapeta Frozen

3D Tapeta Frozen

Hodnocení produktu: 4.5/5 (4x)

Vaše hodnocení:

3D tapeta Frozen - Ledové království, rozměr 244 cm x 201cm, Walltastic

1269 Kč s DPH

1410 Kč s DPH Sleva 141 Kč

Dostupnost: Vyprodané

 

Doprava ZDARMA Doprava nad 1300 Kč ZDARMA
Tovar sklade 100% tovaru skladem 
Vánoční povlečení Vánoční povlečení 
Vracení zbozi 30 dnů garance na vrácení zboži

Pohádka Frozen (Ledové království) je americký animovaný film z roku 2013. Celý příběh je inspirován pohádkou známého autora Hanse Christiana Andersena - Sněhová královna. Celá pohádka Frozen je o příběhu odvážné princezny Anny a horala Kryštofa, jeho soba Svena a sněhuláka Olafa. Anna se vydala najít svou sestru Elsu, která je zakletá do věčné zimy. Ve filmu byly použila i kvalitní 3D efekty.

Trailer zde:

 

Jednoduchý návod k použití.

Skládá se z 8 kusů tapet. Na umístění tapety budete potřebovat místo o velikosti 244cm x 201cm. Snadné, rychlé ručné nalepení, bez předchozí zkušenosti z lepením tapet. Lze nalepit na již existující tapety. Je to krásná možnost výzdoby pokojíčku, nebo dětského koutku. I v případě je-li stěna pokojíčku větší obrázek krásně vyniká nalepený uprostřed.

INSTRUKCE K NALEPENÍ FOTOTAPET – POUŽITÍ LEPIDLA NA PAPÍROVÉ TAPETY

Vyberte díl č. 1.
Položte díl tapety obrázkem dolů na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvilku nechte „provlhčit" a umístěte na stěnu.
Opakujte stejný postup u dílů 2 až 8.

Dříve než začnete:
Vaše tapeta se skládá z dvanácti dílů. Doporučujeme položit jednotlivé díly na zem v přesném pořadí a zkontrolovat případné vady. Umístění prvního dílu určuje celkový vzhled dokončené tapety, věnujte umístění a nalepení čas a pozornost.

Instalace jednotlivých dílů:
Při instalaci dílů prosím přesně dodržujte rady výrobce. Při lepení jednotlivých dílů nečekejte příliš dlouho, aby byly okraje zarovnané. Tapeta začíná po nalepení na zeď schnout, takže mějte na paměti, že musíte nalepit všechny díly tapety před tím, než si uděláte pauzu.

Pro mokrou tapetu je běžné, že je o cca 1cm větší než suchá tapeta.

Přebytečné lepidlo z tapety opatrně odstraňte měkkým hadříkem.

Doporučujeme lepit jednotlivé díly malinko přes sebe, zabráníte tak vzniknutí mezer mezi jednotlivými díly po uschnutí tapety.

Příliš mnoho drhnutí a čištění odstraní z papíru barvu.

Tapetu doporučujeme lepit při pokojové teplotě, cca. 18-22 stupňů

 

Inštruktážní video Walltastic:

 

 

 

Doporučujeme k tomuto produktu

Novinky pro váš lepší domov

Zaregistrujte se a získejte pravidelně horké novinky, inspirace a skvělé akční nabídky pro váš domov plný krásy a pohody.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info