3D Tapeta Džungle

3D Tapeta Džungle

Hodnocení produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

3D tapeta se zvířátky, džungle. Tapeta do dětského pokojíčku plná zvířat od Walltastic.

1292 Kč s DPH

1615 Kč s DPH Sleva 323 Kč

Dostupnost: Vyprodané

 

Doprava ZDARMA Doprava nad 1300 Kč ZDARMA
Tovar sklade 100% tovaru skladem
Spokojnost s gabonga.cz AKCE na prostěradla
Vracení zbozi 30 dnů garance na vrácení zboži

3D tapeta do dětského pokoje s motivem zvířátek. Džungle ukrývá mnoho zvířat a díky krásné 3D tapetě je mohou poznávat i vaše děti. Tato 3D tapeta pokryje opravdu velkou plochu v dětském pokoji. Tapeta má propracované detaily a jednoduchým nalepením pomocí lepidla na tapety proměníte dětský pokoj na krásnou část džungle :) děti se budou velice těšit.

Jednoduchý návod k použití.

Skládá se z 12 kusů tapet. Na umístění tapety budete potřebovat místo o velikosti 244cm x 305cm. Snadné, rychlé ručné nalepení, bez předchozí zkušenosti z lepením tapet. Lze nalepit na již existující tapety. Je to krásná možnost výzdoby pokojíčku, nebo dětského koutku. I v případě je-li stěna pokojíčku větší obrázek krásně vyniká nalepený uprostřed.

INSTRUKCE K NALEPENÍ FOTOTAPET – POUŽITÍ LEPIDLA NA PAPÍROVÉ TAPETY

Vyberte díl č. 1.
Položte díl tapety obrázkem dolů na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvilku nechte „provlhčit" a umístěte na stěnu.

Opakujte stejný postup u dílů 2 až 12.

Dříve než začnete:
Vaše tapeta se skládá z dvanácti dílů. Doporučujeme položit jednotlivé díly na zem v přesném pořadí a zkontrolovat případné vady. Umístění prvního dílu určuje celkový vzhled dokončené tapety, věnujte umístění a nalepení čas a pozornost.

Instalace jednotlivých dílů:
Při instalaci dílů prosím přesně dodržujte rady výrobce. Při lepení jednotlivých dílů nečekejte příliš dlouho, aby byly okraje zarovnané. Tapeta začíná po nalepení na zeď schnout, takže mějte na paměti, že musíte nalepit všechny díly tapety před tím, než si uděláte pauzu.

Pro mokrou tapetu je běžné, že je o cca 1cm větší než suchá tapeta.

Přebytečné lepidlo z tapety opatrně odstraňte měkkým hadříkem.

Doporučujeme lepit jednotlivé díly malinko přes sebe, zabráníte tak vzniknutí mezer mezi jednotlivými díly po uschnutí tapety.

Příliš mnoho drhnutí a čištění odstraní z papíru barvu.

 

Tapetu doporučujeme lepit při pokojové teplotě, cca. 18-22 stupňů.

 

 Inštruktážní video Walltastic:

 

 

 

Doporučujeme k tomuto produktu

Novinky pro váš lepší domov

Zaregistrujte se a získejte pravidelně horké novinky, inspirace a skvělé akční nabídky pro váš domov plný krásy a pohody.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info