Jak poskládat ložní plachtu. Jednoduše a rychle

Jak poskládat prostěradlo? Jak ji poskládat rychle a efektivně? I na toto existuje jednoduchý návod, který si můžete prohlédnout. Už nemusíte mít více jersey prostěradlo nebo frote prostěradlo pohozenou jen tak ve skříni.

Jak poskládat ložní plachtu. Jednoduše a rychle

Viz tento jednoduchý návod ve kterém je ukázáno, jak za pár sekund poskládat ložní prostěradlo. Návod je velmi jednoduchý a už nikdy více nemusíte mít prostěradlo pohozenou. Tento návod v minulosti nebyl až tak vyhledávaný, nakolik jsme v domácnostech měli klasické prostěradlo bez gumičky. Ty i má stále někdo v oblibě a nadále je používá.

 

 

 

 

 

Nejrozšířenějšími prostěradlami v domácnosti se však postupně staly napínací prostěradla jersey, které mají po celém obvodu všitou gumu. Neméně známé jsou froté prostěradla, též s gumičkou po obvodu. Prostěradla jsou vybaveny nežehlivou úpravou a proto je stačí vyprat a natáhnout na matraci. Pokud však právě prostěradlo nebudete navlékat na matraci a plánujete ji mít uloženou ve skříni, určitě se hodí tento video návod, jak ho mít pěkně uloženo.

 

Náš TIP> Jersey prostěradla ze 100% bavlny v trendy barvách

Ložní napínací prostěradla

 

Novinky pro váš lepší domov

Zaregistrujte se a získejte pravidelně horké novinky, inspirace a skvělé akční nabídky pro váš domov plný krásy a pohody.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info